Étkezés
2017. október 01-től a szülői értekezleten kitöltött nyilatkozat alapján (1x vagy 3x) étkezhetnek a gyermekek.
Felső tagozatos diák esetén, kérjük a választott menü betűjelét (A vagy B menü) az adott dátum alá beírni. A kitöltött menüsort kérjük az iskolatitkári iroda (Ward Mária ház 1. emelet) ajtaján lévő postaládába beledobni az előre jelzett időpontig minden hónapban. A szokásos módon A és B menü közül lehet választani, visszajelzés hiányában automatikusan „A” menüt rendelünk. Menüválasztásos papírt az alábbi helyeken lehet kérni:
– Portánál
– Iskolatitkári iroda előtt
– Osztályfőnöktől
Étkezni csak a tanulónál lévő kártya használatával lehet!
Betegség első napján a megrendelt étel 12 órától ételhordóban elvihető.
Óvodás gyermekek
Étkezés | 2. Intézményi térítési díj |
Tízórai | 138,- |
Uzsonna | 140,- |
Ebéd | 438,- |
Összesen | 716,- |
Óvodai alkalmazottak
Étkezés | 4. Intézményi térítési díj
|
Ebéd | 1.280,- |
Általános iskolában 1-8. évfolyamon
Étkezés | 2. Intézményi térítési díj |
Tízórai | 164,- |
Uzsonna | 164,- |
Ebéd | 583,- |
Összesen | 911,- |
Diétás étkezés
Étkezés típusa | Bruttó térítési díj: (Ft/adag) |
Ebéd | 693,- |
Iskolai alkalmazottak
Étkezés | 4. Teljes ár |
Ebéd | 1.480,- |
ÉTLAP
- ÁPRILIS HAVI ÉTLAP
Szent József Konyha és Étterem
3300 Eger, Foglár u. 1. www.szentjozsefkonyha.hu
15. hét | leves | 8. hétfő | 9. kedd | 10. szerda | 11. csütörtök | 12. péntek |
Csontleves eperlevéllel | Gyöngybab leves | Zellerkrémleves | Gulyásleves | Kertészleves | ||
A | Székelykáposzta | Veronai penne | Sertéspörkölt tarhonya csem. uborka | Sült virsli fejtett babfőzelék | Káposztás tészta | |
B | Mozzarellás rakott zöldbab | Szecsuáni csirke, currys rizzsel | Kolbászos rakott burgonya | Spagetti carbonara | Rántott halrudak, burgonyapüré | |
16. hét | leves | 15. hétfő | 16. kedd | 17. szerda | 18. csütörtök | 19. péntek |
Májgaluska leves | Burgonyaleves | Bazsalikomos sajtkrém leves | Borsópüré leves | Zöldségleves harcsagaluskával | ||
A | Főtt hús meggymártással | Milánói makaróni | Tavaszi rizses hús cékla | Rántott csirkemell szezámos bundában petrezselymes burgonya, sav | Rántott sajt, rizs, tartármártás | |
B | Almabundában sült csirkemell, brokkolis burgonyapüré | Fogarasi zúzapaprikás, tarhonyaköret | Paprikás burgonya savanyúság. | Fokhagymás csirkemáj, petrezselymes burgonyával | Csőben sült brokkoli | |
17. hét | leves | 22. hétfő | 23. kedd | 24. szerda | 25. csütörtök | 26. péntek |
Tarhonya leves | Francia hagymaleves | Jókai bableves | Csontleves | Zöldborsó leves csipetkével | ||
A | Sertésvagdalt zöldbabfőzelék | Csirkepörkölt galuskával, káposztasalátával | Lekváros derelye | Eszterházy sertésragu párolt rizzsel | Grízes tészta, baracklekvárral | |
B | Zöldséges ludaskása | Sertésérmék diós kusz -kusszal, hollandi mártással | Rántott halfilé, hasábburgonya, tartár | Bélszínroló tökfőzelék | Gombapaprikás tésztaköret | |
18. hét | leves | 29. hétfő | 30. kedd |
|
|
|
Gulyásleves | Orjaleves cérnametélttel |
|
|
| ||
A | Sajtos metélt tejföl | Stefánia vagdalt lencsefőzelék |
|
|
| |
B | Sült tarja, paradicsomos káposzta | Magyaros sertésszelet párolt rizs |
|
|
|
A változtatás jogát a nyersanyag beszerzés függvényében fenntartjuk!
Leadási határidő: 2024.03.18. Napközi vége
Tanév rendje
A tanév helyi rendje
- Szorgalmi idő:
A tanév első tanítási napja: 2023. szeptember 1. péntek
A tanév utolsó tanítási napja: 2024. június 21. péntek
Az első félév vége: 2024. január 19. péntek
Félévi értesítők kiadása: 2024. január 26. péntek
Országos kompetencia mérések időpontja:
2024 március – június 4-ig
- Szünetek:
Őszi szünet: 2023. október 30 – november 3-ig
Utolsó szünet előtti tanítási nap: 2023. október 27. péntek
Szünet utáni első tanítási nap: 2023. november 6. hétfő
Téli szünet: 2023. december 22 – 2024. január 5-ig
Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2023. december 21. csütörtök
Szünet utáni első tanítási nap: 2024. január 8. hétfő
Tavaszi szünet: 2024. március 25 – április 5-ig
Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2024. március 22. péntek
Szünet utáni első tanítási nap: 2024. április 8. hétfő
- Értekezletek
- augusztus 21. 9 óra alakuló értekezlet
- augusztus 31. 10 óra tanévnyitó értekezlet
- január 22. félévi osztályozó konferencia
- február 5. oktató-nevelő munka félévi értékelő értekezlet
- június 17. osztályozó konferencia
- június 26. tanévzáró értekezlet
Minden 2. hónap valamelyik hétfőjén (Kossuth utcán), munkaértekezlet.
Hétfőnként, ha szükséges, 6. órában vezetői értekezlet alkalmanként kibővített.
- Kapcsolattartás a szülőkkel
Szülői értekezletek: 2023. szeptember 1 – 8. (alsó évfolyam)
szeptember 4 – 8. (felső évfolyam)
- február 5 – 9. félévi szülői értekezletek
május 6 – 10. Anyák napja, alsó évfolyamon
Szülői munkaközösség választmány:
- szeptember 16. Kossuth utcán
- január 39. Kossuth utcán/Deák utcán
Fogadóórák: 2023. november 13. 16:30 – 17:30-ig Kossuth utcán!
- április 15. 16:30 – 17:30-ig Kossuth utcán!
A nevelők egyéni fogadóórájukban állnak a szülők rendelkezésére. Fogadóórák időpontja az iskola honlapján. Az alsósok igény szerint tartanak fogadó órákat a Deák utcán.
- Nemzeti és iskolai ünnepeink
Tanévnyitó: 2023. szeptember 1. 8:30 óra Bazilika – MINDENKI
Október 23. nemzeti ünnep: 2023. október 20. péntek
Március 15. nemzeti ünnep: 2024. március 14. csütörtök
Aradi vértanúkra emlékezés 2023. október 6. péntek, osztályszinten
Nemzeti Összetartozás Napja: 2024. június 4.
Farsang: 2024. február 5 – 8-i hét
Ballagás: 2024. június 21. péntek
Tanévzáró: 2024. június 26. szerda – 10 óra – felső, 15 óra – alsó
- június 19. szerda – TE DEUM
- Éves rendes diákközgyűlés
- szeptember 7. DÖK tisztviselők megválasztása, programelfogadás
- január 26. Félévi iskolagyűlés – félév értékelése
- június 7. péntek: évértékelő
- A tanulók fizikai állapotának felmérése
Határidő: 2024. január 9 – április 28-ig
- Nyílt napok:
- március 11. hétfő, felső tagozaton 8 – 10 óráig
- március 18. hétfő, 2. évfolyamon 8 – 10 óráig
- március 19. kedd, 1. évfolyamon 8 – 10 óráig
- március 20. csütörtök, 3. évfolyam 8 – 10 óráig
- március 21. péntek, 4. évfolyamon 8 – 10 óráig
- február 17. szombat, leendő elsősöknek
- Beiratkozás
Szándéknyilatkozatok leadási határideje: 2024. február 23. péntek 16 óra
Beiratkozás 1. évfolyamra: 2024. április 18 – 19. az Oktatási Hivatal által kiírt időpont
- Tanulmányi versenyek melyeken tanulóink részt vesznek
– Oktatási Hivatal által kiírt tanulmányi versenyek
– A KAPI által szervezett tanulmányi versenyek
– Katolikus iskolák versenyei (Egri Főegyházmegyén belül)
– A munkaközösségek munkatervében szereplő versenyek
Fogadóórák
Kérem, hogy a következő számon egyeztessenek a felsős pedagógusokkal: 310 – 516
Az alsó tagozaton tanító pedagógusok egyeztetés alapján hívják be a szülőket!
Valkó Viktor intézményvezetőtől a következő e-mail címen lehet időpontot kérni:
NÉV | NAP | Időpont |
Maszlag Imre | péntek 1. óra | 8:00 – 8:45 |
Kovács Jánosné | szerda 6.óra | 12:50 – 13:35 |
Makáné Vincze Ágnes | csütörtök 4. óra | 11:00 – 11:45 |
Havasi Gáborné Csecskedy Adrienn | csütörtök 2. óra | 8:55 – 9:40 |
Boros Mónika | szerda 4. óra | 11:00 – 11:45 |
Juhászné Szűcs Ildikó | hétfő 4. óra | 11:00 – 11:45 |
Baksáné Czibak Imelda | szerda 5. óra | 11:55 – 12:40 |
Ferencz Tamásné | hétfő 4. óra | 11:00 – 11:45 |
Sajbán Zsuzsanna | kedd 5. óra | 11:55 – 12:40 |
Ujjadyné Székely Andrea | csütörtök 5. óra | 11:55 – 12:40 |
Liktor Katalin | csütörtök 5. óra | 11:55 – 12:40 |
Plank Gábor | csütörtök 3. óra | 9:55 – 10:40 |
Gyöngy Attila | csütörtök 2. óra | 8:55 – 9:40 |
Mészáros Éva | péntek 4. óra | 11:00 – 11:45 |
Herperger Anita | péntek 6. óra | 12:50 – 13:35 |
Demeter Krisztina | csütörtök 4. óra | 11:00 – 11:45 |
Sulyokné Borsodi Edit | péntek 3. óra | 9:55 – 10:40 |
Bartha Katalin | péntek 5. óra | 11:55 – 12:40 |
Cserhátiné Birinyi Anikó | hétfő 4. óra | 11:00 – 11:45 |
Bocsiné Czakó Ágnes | péntek 5. óra | 11:55 – 12:40 |
Palást Lilla | szerda 3. óra | 9:55 – 10:40 |
Kalóné Kovács Mária | kedd 2. óra | 8:55 – 9:40 |
Hudákné Szabó Zsuzsanna | hétfő 6. óra | 12:50 – 13:35 |
Köböl Zsoltné | hétfő 4. óra | 11:00 – 11:45 |
Szűcsné Pócza Zsuzsanna | péntek 3. óra | 9:55 – 10:40 |
Szilvás Krisztina | péntek 4. óra | 11:00 – 11:45 |
Dancsok Gabriella | kedd 5. óra | 11:55 – 12:40 |
Vaskó Hajnalka | hétfő 3. óra | 9:55 – 10:40 |
Barta Róbert | kedd 5. óra | 11:55 – 12:40 |
Kasza Gábor | hétfő 5. óra | 12:50 – 13:35 |