Étkezés

2017. október 01-től a szülői értekezleten kitöltött nyilatkozat alapján (1x vagy 3x) étkezhetnek a gyermekek.

Felső tagozatos diák esetén, kérjük a választott menü betűjelét (A vagy B menü) az adott dátum alá beírni. A kitöltött menüsort kérjük az iskolatitkári iroda (Ward Mária ház 1. emelet) ajtaján lévő postaládába beledobni az előre jelzett időpontig minden hónapban. A szokásos módon A és B menü közül lehet választani, visszajelzés hiányában automatikusan “A” menüt rendelünk. Menüválasztásos papírt az alábbi helyeken lehet kérni:

– Portánál
– Iskolatitkári iroda előtt
– Osztályfőnöktől

Étkezni csak a tanulónál lévő kártya használatával lehet!

Betegség első napján a megrendelt étel 12 órától ételhordóban elvihető.

Deák Ferenc utcai intézmény

Ebédet lemondani betegség, vagy hiányzás miatt az étkezést megelőző nap 9 óráig lehetséges, az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: 36 / 518-372 vagy 30 / 525 97 02
E-mail:

Ebédet véglegesen lemondani csak írásban, a Deák utcai titkárságon lehet.

Kossuth Lajos utcai intézmény

Ebédet lemondani betegség, vagy hiányzás miatt az étkezést megelőző nap 9 óráig lehetséges, az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: 36 / 310-516 vagy 30 / 430 76 87
E-mail:

Ebédet véglegesen lemondani csak írásban, a Deák utcai titkárságon lehet.

Leadási határidő: 2022. október 21. napközi vége

Tanév rendje

A tanév helyi rendje

Szorgalmi idő

A tanév első tanítási napja: 2022. szeptember 1. csütörtök
A tanév utolsó tanítási napja: 2023. június 16. péntek
Az első félév vége: 2023. január 20. péntek
Félévi értesítők kiadása: 2023. január 27. péntek

 

Országos kompetencia mérések időpontja

Bemeneti mérések:
– 2022. október 10-től október 21-ig: 8. évfolyam
– 2022. október 24-től 2022. november 11-ig: 6. évfolyam
– 2022. november 14-től november 30-ig: 4-5. évfolyam

Kimeneti mérések:
– Az időpontokat az OH később határozza meg.

 

Szünetek

Őszi szünet:
NEM lesz a 368/2022. (IX. 29.) Korm. rendelet értelmében

Téli szünet: 2022. december 22. – 2023. január 6.
– Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2022. december 21. szerda
– Szünet utáni első tanítási nap: 2023. január 9. hétfő

Tavaszi szünet: 2023. április 3. – április 11.
– Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2023. március 31. péntek
– Szünet utáni első tanítási nap: 2023. április 12. szerda

 

Értekezletek

2022. augusztus 22. 9 óra alakuló értekezlet
2022. augusztus 30. 9 óra tanévnyitó értekezlet
2023. január 23. félévi osztályozó konferencia
2023. február 6. oktató-nevelő munka félévi értékelő értekezlet
2023. június 12. osztályozó konferencia
2023. június 23. tanévzáró értekezlet

Minden 2. hónap valamelyik hétfőjén (Kossuth utcán) munkaértekezlet.
Hétfőnként, ha szükséges, 6. órában vezetői értekezlet alkalmanként kibővített.

 

Kapcsolattartás a szülőkkel

Szülői értekezletek:
– 2022. szeptember 1 – 9. (alsó évfolyam)
– 2022. szeptember 5 – 9. (felső évfolyam)
– 2023. február 1 – 3. (félévi szülői értekezletek)
– 2023. május 2 – 5. Anyák napja, alsó évfolyamon

 

Szülői munkaközösség választmány:
– 2022. szeptember 19. Kossuth utcán
– 2023. január 30. Kossuth utcán/Deák utcán

Fogadóórák:
– 2022. november 7. 16:30 – 17:30-ig Kossuth utcán
– 2023. április 17. 16:30 – 17:30-ig Kossuth utcán

A nevelők egyéni fogadóórájukban állnak a szülők rendelkezésére. Az alsósok igény szerint tartanak fogadó órákat a Deák utcán.

 

Nemzeti és iskolai ünnepeink

Tanévnyitó (mindenkinek): 2022. szeptember 1. 8 óra Bazilika
Ballagás: 2023. június 16. péntek
Tanévzáró:
– 2023. június 21. szerda – 10 óra: alsósok, 15 óra: felsősök
– 2023. június 14. szerda – TE DEUM

Aradi vértanúkra emlékezés 2022. október 6. péntek, osztályszinten
“Október 23. nemzeti ünnep”: 2022. október 21. péntek
Farsang: 2023. február 13-17-i hét
“Március 15. nemzeti ünnep”: 2023. március 14. péntek
Nemzeti Összetartozás Napja: 2023. június 9.

 

Éves rendes diákközgyűlés

2022. szeptember 7. DÖK tisztviselők megválasztása, programelfogadás
2022. január 27. Félévi iskolagyűlés – félév értékelése
2022. június 9. péntek: évértékelő

 

A tanulók fizikai állapotának felmérése

Határidő: 2023. január 9 – április 28-ig

 

Nyílt napok

2023. február 20. hétfő, felső tagozaton 8 – 10 óráig
2023. február 20. hétfő, 2. évfolyamon 8 – 10 óráig
2023. február 21. kedd, 1. évfolyamon 8 – 10 óráig
2023. február 23. csütörtök, 3. évfolyam 8 – 10 óráig
2023. február 24. péntek, 4. évfolyamon 8 – 10 óráig
2023. február 25. szombat, leendő elsősöknek

Fogadóórák

Az alsó tagozaton tanító pedagógusok egyeztetés alapján hívják be a szülőket.

A felső tagozaton tanító pedagógusok fogadó órái az alábbi táblázatban találhatóak meg.

Valkó Viktor intézményvezetőtől a e-mail címen lehet időpontot kérni.

 

NÉVNAPIdőpont
Baksáné Czibak Imeldapéntek 1. óra8:00 – 8:45
Barta Róberthétfő 6. óra12:50 – 13:35
Bartha Katalincsütörtök 3. óra9:55 – 10:40
Benkéné Orovecz Juditpéntek 5.óra11:55 – 12:40
Bocsiné Czakó Ágnespéntek 3. óra9:55 – 10:40
Boros Mónikaszerda 5. óra11:55 – 12:40
Cserhátiné Birinyi Anikókedd 4. óra11:00 – 11:45
Dancsok Gabriellacsütörtök 5. óra11:55 – 12:40
Demeter Krisztinacsütörtök 5. óra11:55 – 12:40
Ferencz Tamásnéhétfő 5. óra11:55 – 12:40
Gyárfás Csabapéntek 3. óra9:55 – 10:40
Gyöngy Attilakedd 1. óra8:00 – 8:45
Havasi Gáborné Csecskedy Adriennpéntek 4. óra11:00 – 11:45
Herperger Anitapéntek 5. óra11:55 – 12:40
Hudákné Szabó Zsuzsannahétfő 6. óra12:50 – 13:35
Juhászné Szűcs Ildikókedd 4. óra11:00 – 11:45
Kalóné Kovács Máriahétfő 3. óra9:55 – 10:40
Kasza Gáborcsütörtök 6. óra12:50 – 13:35
Köböl Zsoltnécsütörtök 4. óra11:00 – 11:45
Liktor Katalinszerda 5. óra11:55 – 12:40
Makáné Vincze Ágnescsütörtök 5. óra11:55 – 12:40
Maszlag Imrehétfő 4. óra11:00 – 11:45
Mészáros Évapéntek 2. óra8:55 – 9:40
Plank Gáborhétfő 4. óra11:00 – 11:45
Sajbán Zsuzsannacsütörtök 5. óra11:55 – 12:40
Sulyokné Borsodi Edithétfő 5. óra11:55 – 12:40
Szilvás Krisztinapéntek 4. óra11:00 – 11:45
Szűcsné Pócza Zsuzsannakedd 3. óra9:55 – 10:40
Takács Róbertszerda 3. óra9:55 – 10:40
Ujjadyné Székely Andreakedd 3. óra9:55 – 10:40
Varga Juditkedd 5. óra11:55 – 12:40
Vaskó Hajnalkakedd 4. óra11:00 – 11:45

Osztályok - Deák Ferenc utcai intézmény

1/A osztály

Osztályfőnök

Klugné Varga Zsuzsanna; Dr. Szajlainé Rudner Edit

Tanulók

Barta Richárd, Betembuk Zoltán, Berec Luca, Bolba Hanna Gréta, Cserged Zsófia Bejke, Fidler Konrád Benjámin, Hatala Hunor, Kormos Zétény, Kovács Bíborka Adél, Kovács Tibor, Kökény Milán Ádám, Pallagi Balázs, Pogonyi Patrik, Steiner Milán, Szabó Léna, Szűcs Nóra, Teremy Fruzsina, Tóth Áron, Verebélyi Anabel

1/B osztály

Osztályfőnök

Maszlagné Sós Tímea; Lepres-Kleszó Boglárka

Tanulók

Balogh Boglárka, Czikó Lotti, Dajkó Petra, Enyedi Odett Ildikó, Gönczi Ádám, Hegyi Vince István, Jáger Dániel, Juhász Kristóf, Karniczkin Erik, Kis Gergő, Kisistók Milán, Korosovszki Dávid, Lakatos Lili, Minárovics Maja, Papp Ábel, Pintér Kristóf István, Szternák Flórián, Tóth Marcell I., Tóth Marcell II., Zay Veronika

1/C osztály

Osztályfőnök

Szalkai Mariann; Baraté Judit

Tanulók

Antal Nóra, Báder Dorina, Bárdos Botond, Bata Zsófia, Fülöp Kornél Ábel, Gecse Rebeka, Hliva Áron, Juhász Tamás, Kaczur Martin, Kovács Attila, Misurda Márk, Murányi Alíz, Nagy Máté Mátyás, Nagy Rebeka, Orosz Zalán, Pós Gábor Boldizsár, Takács Zétény, Tóth Dávid Viktor, Veres Ákos, Zay Benett

1/D osztály

Osztályfőnök

Hágenné Labancz Anna; Emődi Gabriella

Tanulók

Asztalos Luca Lujza, Daróczi Ábel, Fábri Anna, Ferencz Annabell, Gulyás Janka Sára, Ilonczai Orsolya, Kakuk Krisztina, Kelemen Fanni, Kós Benedek, Kovács Fanni, Kovács–Tiszai Emma, Kövi Emma Hanna, Kristó Gergely, Lipkovics Tamás, Lukács Illés Levente, Magda Amina, Nagy Ákos, Pallagi Laura, Pummer Kinga, Rajna Csenge, Sántha Liza, Szabó Botond, Szücs Panka, Zalánki Bori, Zsilvölgyi Lelle

2/A osztály

Osztályfőnök

Borsosné Gyulai Ágnes; Nyeste Melinda

Tanulók

Adamovich Bianka, Barta Angelika, Bukta Panna, Csépány Luca Villő, Domoszlai Olivér, Farkas Réka Fanni, Gyenge Jázmin, Juhász Ákos, Katona Zsófia, Mérai Elina, Minczér Balázs, Misik Janka, Nagy Enikő, Nagy Villő Emese, Saárossy Zalán László, Szabó Csanád, Szajkó Rajmond, Szeredi Zoárd Lajos, Osváth Bálint, Pálmány Bori, Vankó Lora Dorina

2/B osztály

Osztályfőnök

Lakatosné Fekete-Szabó Emőke; Majorszki Ágnes

Tanulók

Antal Bence Zalán, Balázs Zalán, Barta Barnabás András, Császár Kira, Ferenczi Norka Viktória, Karancsi Zoé, Kelemen Dorka, Kelemen Panna, Király Málna Ajna, Kormos Kolos, Masszi Donát, Nátrán Luca, Polgári István, Rostás József, Sárközi Izabella Jázmin, Somogyi Márton, Szappanos Dorka, Szilágyi Fruzsina, Szűcs–Pataki István, Tóth Hanka Léna, Török Dóra

2/C osztály

Osztályfőnök

Bíróné Kovács Krisztina; Jámrik-Gáborik Flóra

Tanulók

Andráskó Dávid, Bozsó Sára, Dávid Marcell, Domboróczki Kata, Fábián Boldizsár, Halász Eszter Borbála, Juhász Anna, Ipacs Antónia Lili, Kovács Áron Benedek, Kréti Konrád Kornél, Lévai Marcell Áron, Miskolczi Márton, Németh Márton Zoltán, Rutai Barnabás, Simon Izabella, Tóth Zselyke Arina, Varga Viktor, Veres Boglárka Olga, Varga Nikolett

2/D osztály

Osztályfőnök

Elek Judit; Takács Róbertné

Tanulók

Antal Adél, Csák Péter, Cseh Janka, Dani Kamilla, Domoszlai Léna, Faludi Sára Lotti, Farkas Jázmin, Forgács Vince Dénes, Juhász Botond András, Kelemen Hanna, Kerekes Marcell, Kozma Ákos, Kovács Tamara, Lubai Lázár Attila, Nagy Simon, Nánási Bendegúz, Papp Gréta, Pecsenye Tamás, Szabó Amira, Székely Kornél, Tóth Noé

3/A osztály

Osztályfőnök

Ujvári Csabáné; Vámosné Jacsó Rita

Tanulók

Badinszki Bori, Bársony Zsolt, Bodnár Gergő, Bolba Zsófia, Bozsó Soma, Cseh Dorina, Cserged Zalán Barnabás, Cserged Zorka Boglárka, Danyi Dorina, Dargai Olivér, Erdei Borbála, Farkas Angéla, Ferencz Csaba Gyula, Helli Zsombor, Holló Áron, Káli Fanni, Kereki Kamilla, Klubuk Lilla, Kovács Panni, Nyiki Olívia, Péderi Bence, Smuczer Csenge, Szabolcsi Marcell Ferenc, Takács Bence Alex, Tolvay Csanád, Tomozi Béla, Tóth Liza Panna

3/B osztály

Osztályfőnök

Bodnárné Kovács Mária; Németh Nikolett

Tanulók

Bercsényi Flóra Hanna, Jobb Mila, Kovács Márton, Lakatos Olivér Pál, Miczki Tas, Minárovics Ádám, Papp Adél, Papp Zsombor, Pápai Kolos György, Pleiveisz Fanni, Rottek Hanna, Solymosi Brigitta, Smuczer Zsombor, Szabó Luca, Szternák Bonifác, Szűcs Barbara, Szűcs Boglárka, Tanka Nikoletta, Tóth Gréta, Veres Zsófia

3/C osztály

Osztályfőnök

Galcsik Beatrix; Antal Katalin

Tanulók

Fehérvári Kornél, Fülöp Bence, Gönczi Szonja, Juhász Veronika Dália, Kalmár Emma, Kereszturi Olivér, Király Károly, Király Kincső, Kosik – Erős Zselyke, Lates Boglárka, Magdus Dániel, Molnár Noémi, Nagy Balázs, Nagy Borbála, Ollé Barnabás, Pallér Kristóf, Pós Borbála, Szaniszló Hanna, Tóth Emma Flóra, Venczel Bettina, Vincze Luca

3/D osztály

Osztályfőnök

Sárallyai-Csipes Zsófia; Fodor-Dosa Csilla

Tanulók

Asztalos Orsolya, Bányik Zoja, Berta Borka, Bilku Anna, Bóna Bíborka, Bozsik Sára, Bozsó Míra, Breznai Sofia, Csabai Dóra, Fülöp Liána, Galyó Gréta, Ilonczai Árpád, Kevei Rozi Sára, Kovács Emese, Kovács Olivér Márk, Király Soma, Kiss Loretta, Kristó Károly, Kun Aisa Janka, Lukács Áron Gergely, Misik Luca Anna, Nagy Hanna Laura, Nátrán István, Németh – Berecz Máté, Pálmány Sára, Polgár Zsombor, Rónai Balázs, Szabó Anna

4/A osztály

Osztályfőnök

Fűrné Vajda Andrea; Karácsony Ilona Anna

Tanulók

Balázs Gellért, Barta Miklós, Bocsi Áron, Bori Benedek Barna, Bukta Dorka, Csuhai Jázmin Katalin, Erős Gergő, Gyarmati Botond, Farkas Borbála Margit, Juhász Csongor, Kasza-Fekete Zselyke, Kovács Kornél, Kovács-Tiszai Zsófia, Nagy Ákos, Nagy Csaba, Nemcsik Lily, Papp Szabolcs, Safadi Olivér, Vankó Milán Bence, Végh Zdenka Franciska

4/B osztály

Osztályfőnök

Szabóné Vitányi Andrea; Farkas László

Tanulók

Abrudán Levente, Balázs Lia, Betembuk Izabella, Bíró Nóra Sára, Csomós Sándor, Domán Benedek, Hanyi Boglárka, Kása Luca, Kelemen Balázs, Mázló Levente, Mező Attila, Moscoso Áron, Pusomai Mónika, Sebők Balázs, Szabados Dávid, Szabó Szonja, Szente Zsófia, Török András, Vasas Dominik, Zay Boglárka

4/C osztály

Osztályfőnök

Nagyné Barta Beatrix; Bartók Szilárd

Tanulók

Andráskó Botond, Bölkény Ákos Gergely, Csabai Csenge, Dávid Attila, Előházy Bálint, Hák Lara, Hegyi Dominik, Kása Tímea Tünde, Kiss Lorina, Lencse László, Lipkovics Zita, Miskolczi Kata, Nagy Zselyke, Nyeste Noémi, Prokaj Ákos, Rutai Boldizsár, Simon Konrád, Varga Balázs

4/D osztály

Osztályfőnök

Tóthné Szigetközi Erika; Zelei Csilla Noémi

Tanulók

Bozsik Anna, Bozsó Botond, Gömöri Levente, Herger Tamara, Hunyadi-Buzás Bernát Máté, Juhász Bulcsú Bendegúz, Karkus Dorka, Kozma Olivér, Kun Krisztina, Makó Zselyke, Molnár Mirjam, Nyüsti Lara, Papp Benedek, Papp Lilla, Pető Dávid, Szabó László, Sziráczki Zalán, Sztrapkó Bertalan, Tóth Hanna Barbara, Tóth Márton Soma, Tóth Olivér, Tóth Sarolta

Osztályok - Kossuth Lajos utcai intézmény

5/A osztály

Osztályfőnök

Cserhátiné Birinyi Anikó

Tanulók

Badinszki Lili, Békési Boróka, Dargai Dávid, Farkas Zorka Lili, Jánosi Dorka Anna, Kása–Polonkai Mihály, Kormos Gergő, Mata Noel, Molnár Maja Hanna, Nagy Zsombor György, Péderi Zsófia, Plank Zétény, Rácz Hédi Hanna, Szabó–Lőrinci Marcell, Tolvaly Gréta Hanna, Törőcsik Lilla, Török Áron Levente

5/B osztály

Osztályfőnök

Bartha Katalin

Tanulók

Barabás Szonja, Bársony Gábor Ádám, Berlinszky Viktória, Bóta Lili, Breznanik Zénó, Cseh Emma, Ferencz Pál Levente, Hangácsi Hunor, Hekkel Máté, Kerekes Áron, Lencse Péter, Pápai Zétény András, Papp Gergő, Rottek Fanni, Sebők Laura, Sipos Dalma Liána, Szabó Dániel, Szilágyi Viktória Gajatri, Takács–Pócsik Lili, Tóth Alexandra

5/C osztály

Osztályfőnök

Kalóné Kovács Mária

Tanulók

Bodnár Kata, Csépány Gergely, Dani Bátor, Deák Ákos, Fiser Zalán, Huszár Erik, Juhász Bercel, Kovács Ádám, Kovács Lili, Mártha Géza, Mártha Izabella, Nagy Noé, Pallér Flóra, Pelyhe Kamilla, Szarvas Netti, Szász Nimród, Székely Konrád, Tóth Patrícia, Tőgyi Ábel Barnabás, Venczel Szonja, Zsoldi-Kruchió Bendegúz

5/D osztály

Osztályfőnök

Vaskó Hajnalka

Tanulók

Balogh Kende, Balogh Zsolt, Bozó Hunor Bence, Gál Kristóf, Juhász Gergő Tamás, Karanyicz Hanna Kata, Kelemen Hanna, Király Lilla, Köblő Maja, Nagy Bence, Pál Petra, Pálmány Veronika, Ragó Zsombor, Szűcs Gergely Ágoston, Téglás–Kovács Kende Bulcsú

6/A osztály

Osztályfőnök

Sajbán Zsuzsanna

Tanulók

Antal Balázs, Csőgér Anna Gyöngyvér, Csuhai Zsófia Erika, Fülöp Rebeka, Hágen Viktória, Holló Marcell, Holtzer Dorottya Lujza, Kis Gellért, Kis Lilien, Lengyel Anna Luca, Magda Nándor, Medve Tamás Bence, Mihók Hunor, Sajgó Zsombor, Stefán Kolos Bence, Szeredi Zsombor Péter, Szuromi Emma, Tóth István Gergő, Turai Tamás Csongor, Valkó Levente, Végh Zselyke Viktória, Viszokai Vendel

6/B osztály

Osztályfőnök

Juhászné Szűcs Ildikó

Tanulók

Arany Dávid, Asztalos Balázs, Bakos Júlia, Bors Máté, Előházy Sára Magdolna, Girhiny Áron, Jakab Viktória , Klubuk Julianna, Kovács Milán Viktor, Kovács Zsófia, Kristó András, Kulcsár Maja, Liktor Eszter Dóra, Lukács Dávid, Makó Enikő, Moscoso Ábel Viktor, Polonkai Nadin Szintia, Prokaj Panna, Szabó Nimród Bence, Szabó Zsombor, Szilágyi Hanna, Takács Katalin, Tóth Hanna, Varga Lili

6/C osztály

Osztályfőnök

Hudákné Szabó Zsuzsanna

Tanulók

Adorján Olivér, Asztalos Anita, Bán Bence, Bodzási Boglárka, Csintalan Gergő, Fajcsák Zorka, Farkas Botond Balázs, Farkas Nóra, File Bori, Kaszás Vince, Kiss Bendegúz, Kovács-Nyilas Kincső, Lévai Zsanka Sára, Mező Amira, Molnár Gréta, Nagy Lara Borka, Pap Benedek, Papp Márton, Szabó Dominik, Szalai Zsófia, Úri Gergő, Veres Janka

6/D osztály

Osztályfőnök

Demeter Krisztina

Tanulók

Bán Dávid, Baranyi Dániel, Erdődi Zsófia, Fábián László Bence, Gulyás Bence, Gulyás Blanka Klára, Kelemen Bernadett, Kelemen Vera Jázmin, Kepes Bernadett, Képes Levente, Kovács Viktória, Oancz Alexandra, Petrazzi Ádám, Rab Bianka, Smuczer Bianka, Szabó Mátyás András, Tóth Gergő, Varga Viktória Brigitta, Vizi Dorottya, Vizi Máté

7/A osztály

Osztályfőnök

Bocsiné Czakó Ágnes

Tanulók

Barta Regő, Cserged Zsombor Benedek, Dargai Máté, Galyó Hanna, Hajdu Roland, Jánossy Gréta Emma, Kelemen Dóra, Kiss Kiara Lara, Lehó Jázmin, Pál Dorina, Pozsonyi Gréta, Sáfrány-Buzás Balázs, Sárközy Száva, Szabados Ádám, Szacsva Ferenc, Titz Barnabás, Tóth Benedek, Tóth Kornél, Törőcsik Anna Kata

7/B osztály

Osztályfőnök

Varga Judit

Tanulók

Bölkény Ábel Vince, Busa Zalán, Csulák Benjámin, Danyi Loretta, Faludi Olivér, Fodor Valentina, Karkus Balázs, Karkus Zsombor, Keliger Balázs, Nagy Zsombor, Nyiki Laura, Papp Levente, Szabó Emma, Szűcs Fanni, Téglás-Kovács Zselyke, Tóth Kamilla Olga, Veres Botond

7/C osztály

Osztályfőnök

Köböl Zsoltné

Tanulók

Balázs Ábel, Balogh Tünde, Burunkai Virág, Dudás Kata Kincső, Erős Emese, Farkas Dávid, Hoffmann Marcell Márk, Kovács Dóra, Lefler Fanni Dóra, Nyeste Csongor, Petrovics Hanna Olívia, Safadi Lilla, Szabó István Antal, Székely Nimród, Szőke Áron, Tuza Zétény, Vincze Kinga

7/D osztály

Osztályfőnök

Havasi Gáborné Csecskedy Adrienn

Tanulók

Balog Anna, Drahos Csilla, Gyöngy Andrea, Hamar Csanád, Hanyi Gergely, Hliva Kristóf, Hunyadi–Buzás Bence, Huszár Petra Hanna, Jákli Levente, Kovács Elemér, Marján Sándor Vince, Molnár Sára, Nándori Enikő, Ozren Zabunovic, Puskárik Sára, Takács Dominik, Varga Máté, Vasas Máté

7/E osztály

Osztályfőnök

Szűcsné Pócza Zsuzsanna

Tanulók

Balogh Koppány, Biró Domonkos, Fecz Hunor, Herczeg Virág, Kovács Noémi, Larrea Ortis Maria Rebeca, Merényi Laura, Mészáros Botond, Miskolczi Júlia, Molnár Anna, Németh Máté Milán, Szalai Csenge, Sztrapkó Kristóf, Tenke Gergely Kristóf, Ungvári Hanna Zsófia, Utassy Botond Csaba

8/A osztály

Osztályfőnök

Mészáros Éva Judit

Tanulók

Bari Laura, Barta Violetta, Berki Bence Lázár, Bikki Bence, serháti Boglárka Dóra, Deutsch Olivér, Fehérvári Róza, Gál Réka Hanna, Hekkel Flóra, Kelemen Liliána, Maszlag Botond, Molnár Dávid, Nagy Benedek, Nagy Iván Dusán, Nagy Sándor, Péderi Máté, Rónai Virág, Stefán Szonja, Szuromi Bálint, Tóth Kata Tamara, Zobolyák Marcell

8/B osztály

Osztályfőnök

Dancsok Gabriella

Tanulók

Angyal Attila, Bóta Dominik, Czékmán Dalma, Kiss Virág, Molnár Levente, Molnár Mihály Tibor, Prokaj Boglárka, Rapcsák Emma, Szentgyörgyi Ajsa Vica, Takács Attila, Tóth Kira Dominika, Tóth Sándor, Varga Zsófia, Vitai Vajk Vejke, Vízner Dóra

8/C osztály

Osztályfőnök

Maszlag Imre

Tanulók

Albrecht Panna Zoé, Cserháti Lili Anna, Kaszás Kristóf, Kovács Gergő, Ladacsi Málna Anna, Olá-Máté Boglárka, Nagy Lóránt, Pap Dóra, Plank Bertina, Prokai Bálint, Prokaj Csongor, Szilágyi Korina, takács-Pócsik Luca Boróka, Vályi Péter, Veres Lilien, Zvada Botond

8/D osztály

Osztályfőnök

Boros Mónika

Tanulók

Barta Benedek Péter, Bartha Bence Ákos, Batki György, Biró Lili, Gál Katalin, Gál Tamás, Heiling Viktória Maja, Horváth Alíz, Juhász Zselyke, Kaczur Kamilla, Kapusi Zsombor, Kéray Bence Béla, Kovács Hunor, Molnár Alex, Pehl Sándor, Rakusz Csenge, Smuczer Boglárka, Soltó Márk Barnabás, Sólyom Alex

8/E osztály

Osztályfőnök

Sulyokné Borsodi Edit

Tanulók

Asztalos Laura, Bartók Kende Zsolt, Báder Mirella Virág , Bárdos Anna Zsófia, Berecz Kean Tivan , Csák Emese, Horváth Zille, Ilonczai Előd, Kun Liliána, Nagy Amarilla Franciska, Németh Anna Réka, Pápai Villő Ágnes, Petrik Emília, Seres Júlia Zsuzsanna