Étkezés

2017. október 01-től a szülői értekezleten kitöltött nyilatkozat alapján (1x vagy 3x) étkezhetnek a gyermekek.

Felső tagozatos diák esetén, kérjük a választott menü betűjelét (A vagy B menü) az adott dátum alá beírni. A kitöltött menüsort kérjük az iskolatitkári iroda (Ward Mária ház 1. emelet) ajtaján lévő postaládába beledobni az előre jelzett időpontig minden hónapban. A szokásos módon A és B menü közül lehet választani, visszajelzés hiányában automatikusan „A” menüt rendelünk. Menüválasztásos papírt az alábbi helyeken lehet kérni:

– Portánál
– Iskolatitkári iroda előtt
– Osztályfőnöktől

Étkezni csak a tanulónál lévő kártya használatával lehet!

Betegség első napján a megrendelt étel 12 órától ételhordóban elvihető.

Óvodás gyermekek

Étkezés

2. Intézményi térítési díj

Tízórai

138,-

Uzsonna

140,-

Ebéd

438,-

Összesen

716,-

Óvodai alkalmazottak

Étkezés

4. Intézményi térítési díj

 

Ebéd

1.280,-

Általános iskolában 1-8. évfolyamon

Étkezés

2. Intézményi térítési díj

Tízórai

164,-

Uzsonna

164,-

Ebéd

583,-

Összesen

911,-

Diétás étkezés

Étkezés típusa

Bruttó térítési díj: (Ft/adag)

Ebéd

693,-

Iskolai alkalmazottak

Étkezés

4. Teljes ár

Ebéd

1.480,-

ÉTLAP

  1. JÚNIUS HAVI ÉTLAP

Szent József Konyha és Étterem

3300 Eger, Foglár u. 1.                                  tel: 36/ 312-016        www.szentjozsefkonyha.hu

 

23. hét

leves

3. hétfő

4. kedd

5. szerda

6. csütörtök

7. péntek

Zöldborsóleves

Savanyú burgonyaleves

Nyírségi gombócleves

Zöldségleves

Gyümölcsleves

A

Gyros

hasábburgonya,

tzatziki saláta

Bácskai rizses hús,

savanyúság

Túrógombóc

Sült virsli

sárgaborsó főzelék

Burgonyás tészta,

fejes saláta

B

Eszterházy pulykaragu galuskával

Pirított csirkemáj,

petrezselymes rizs

Sült csirkecomb, párolt rizs,

uborkasaláta

Mézes- mustáros csirkeragu, burgonyakrokett

Rántott sajt,

párolt rizs,

tartármártás

24. hét

leves

10. hétfő

11. kedd

12. szerda

13. csütörtök

14. péntek

Zöldbableves

Gulyásleves

Csirkeragu leves

Daragaluska leves

Tarhonyaleves

A

Milánói makaróni

Lekváros derelye

Sertésvagdalt,

kelkáposzta főzelék

Vadas marhaszelet,

csőtészta

Rántott halfilé

burgonyapüré

kovászos uborka

B

Grill csirkemell

balzsamecetes friss saláta

Káposztás sztrapacska

Rántott csirkemáj

petr.burgonya, uborkasaláta

Rakott karfiol

Főtt tojás

zöldbabfőzelék

25. hét

leves

17. hétfő

18. kedd

19. szerda

20. csütörtök

21. péntek

Olasz zöldségleves

Legényfogó leves

Csontleves

Sajtkrém leves

leves gyönggyel

Gyöngybab leves

A

Brassói aprópecsenye,

sült burgonya

Grízes tészta

Stefánia vagdalt

zöldborsófőzelék

Rántott csirkemell,

petrezselymes burgonya, savanyúság

Túrós csusza,

tejföl

B

Bélszínroló

tökfőzelék

Mozzarellás csirkemell,

rizi-bizi

Marhapörkölt tarhonyaköret, kov.uborka

Hawaii csirkeragu,

párolt rizs

Rántott cukkíni

párolt rizs, sajtmártás

Leadási határidő: 2024.05.24. Napközi  vége

 

Köszönöm!

 

A június havi étkezés lemondási határideje: 2024.06.17. 9:00 óra.

A tanév utolsó számlája, a június havi ezen a napon kerül kiküldésre. !

 

!

Deák Ferenc utcai intézmény

Ebédet lemondani betegség, vagy hiányzás miatt az étkezést megelőző nap 9 óráig lehetséges, az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: 36 / 518-372 vagy 30 / 525 97 02
E-mail:

Ebédet véglegesen lemondani csak írásban, a Deák utcai titkárságon lehet.

Kossuth Lajos utcai intézmény

Ebédet lemondani betegség, vagy hiányzás miatt az étkezést megelőző nap 9 óráig lehetséges, az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: 36 / 310-516 vagy 30 / 430 76 87
E-mail:

Ebédet véglegesen lemondani csak írásban, a Deák utcai titkárságon lehet.

Tanév rendje

A tanév helyi rendje

  1. Szorgalmi idő:

A tanév első tanítási napja: 2023. szeptember 1. péntek

A tanév utolsó tanítási napja: 2024. június 21. péntek

Az első félév vége: 2024. január 19. péntek

Félévi értesítők kiadása: 2024. január 26. péntek

Országos kompetencia mérések időpontja:  

            2024 március – június 4-ig

           

  1. Szünetek:

Őszi szünet:    2023. október 30 – november 3-ig

Utolsó szünet előtti tanítási nap: 2023. október 27. péntek

Szünet utáni első tanítási nap: 2023. november 6. hétfő

Téli szünet:     2023. december 22 – 2024. január 5-ig

Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2023. december 21. csütörtök

Szünet utáni első tanítási nap: 2024. január 8. hétfő

Tavaszi szünet:           2024. március 25 – április 5-ig

Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2024. március 22.  péntek

Szünet utáni első tanítási nap: 2024. április 8. hétfő

 

  1. Értekezletek
  2. augusztus 21. 9 óra alakuló értekezlet
  3. augusztus 31. 10 óra tanévnyitó értekezlet
  4. január 22. félévi osztályozó konferencia
  5. február 5. oktató-nevelő munka félévi értékelő értekezlet
  6. június 17. osztályozó konferencia

 

  1. június 26. tanévzáró értekezlet

 

Minden 2. hónap valamelyik hétfőjén (Kossuth utcán), munkaértekezlet.

Hétfőnként, ha szükséges, 6. órában vezetői értekezlet alkalmanként kibővített.

 

  1. Kapcsolattartás a szülőkkel

Szülői értekezletek:    2023. szeptember 1 – 8. (alsó évfolyam)

szeptember 4 – 8. (felső évfolyam)

 

  1. február 5 – 9. félévi szülői értekezletek

                                              május 6 – 10. Anyák napja, alsó évfolyamon

 

Szülői munkaközösség választmány:

  1. szeptember 16. Kossuth utcán
  2. január 39. Kossuth utcán/Deák utcán

 

Fogadóórák:               2023. november 13. 16:30 – 17:30-ig Kossuth utcán!

  1. április 15. 16:30 – 17:30-ig Kossuth utcán!

A nevelők egyéni fogadóórájukban állnak a szülők rendelkezésére. Fogadóórák időpontja az iskola honlapján. Az alsósok igény szerint tartanak fogadó órákat a Deák utcán.

 

  1. Nemzeti és iskolai ünnepeink

Tanévnyitó:     2023. szeptember 1. 8:30 óra Bazilika – MINDENKI        

Október 23. nemzeti ünnep: 2023. október 20. péntek

Március 15. nemzeti ünnep: 2024. március 14. csütörtök

Aradi vértanúkra emlékezés 2023. október 6. péntek, osztályszinten

Nemzeti Összetartozás Napja: 2024. június 4.

Farsang: 2024. február 5 – 8-i hét

Ballagás: 2024. június 21. péntek

Tanévzáró: 2024. június 26. szerda – 10 óra  – felső, 15 óra – alsó

  1. június 19. szerda – TE DEUM

 

 

  1. Éves rendes diákközgyűlés
  2. szeptember 7. DÖK tisztviselők megválasztása, programelfogadás
  3. január 26. Félévi iskolagyűlés – félév értékelése
  4. június 7. péntek: évértékelő

 

  1. A tanulók fizikai állapotának felmérése

Határidő:        2024. január 9 – április 28-ig

 

  1. Nyílt napok:
  2. március 11. hétfő, felső tagozaton 8 – 10 óráig
  3. március 18. hétfő, 2. évfolyamon 8 – 10 óráig
  4. március 19. kedd, 1. évfolyamon 8 – 10 óráig
  5. március 20. csütörtök, 3. évfolyam 8 – 10 óráig
  6. március 21. péntek, 4. évfolyamon 8 – 10 óráig
  7. február 17. szombat, leendő elsősöknek

 

  1. Beiratkozás

Szándéknyilatkozatok leadási határideje: 2024. február 23. péntek 16 óra

Beiratkozás 1. évfolyamra: 2024. április 18 – 19. az Oktatási Hivatal által kiírt időpont

 

  1. Tanulmányi versenyek melyeken tanulóink részt vesznek

–           Oktatási Hivatal által kiírt tanulmányi versenyek

–           A KAPI által szervezett tanulmányi versenyek

–           Katolikus iskolák versenyei (Egri Főegyházmegyén belül)

–           A munkaközösségek munkatervében szereplő versenyek

Fogadóórák

Kérem, hogy a következő számon egyeztessenek a felsős pedagógusokkal: 310 – 516

Az alsó tagozaton tanító pedagógusok egyeztetés alapján hívják be a szülőket!

Valkó Viktor intézményvezetőtől a következő e-mail címen lehet időpontot kérni:

NÉV

NAP

Időpont

Maszlag Imre

péntek 1. óra

8:00 – 8:45

Kovács Jánosné

szerda 6.óra

12:50 – 13:35

Makáné Vincze Ágnes

csütörtök 4. óra

11:00 – 11:45

Havasi Gáborné Csecskedy Adrienn

csütörtök 2. óra

8:55 – 9:40

Boros Mónika

szerda 4. óra

11:00 – 11:45

Juhászné Szűcs Ildikó

hétfő 4. óra

11:00 – 11:45

Baksáné Czibak Imelda

szerda 5. óra

11:55 – 12:40

Ferencz Tamásné

hétfő 4. óra

11:00 – 11:45

Sajbán Zsuzsanna

kedd 5. óra

11:55 – 12:40

Ujjadyné Székely Andrea

csütörtök 5. óra

11:55 – 12:40

Liktor Katalin

csütörtök 5. óra

11:55 – 12:40

Plank Gábor

csütörtök 3. óra

9:55 – 10:40

Gyöngy Attila

csütörtök 2. óra

8:55 – 9:40

Mészáros Éva

péntek 4. óra

11:00 – 11:45

Herperger Anita

péntek 6. óra

12:50 – 13:35

Demeter Krisztina

csütörtök 4. óra

11:00 – 11:45

Sulyokné Borsodi Edit

péntek 3. óra

9:55 – 10:40

Bartha Katalin

péntek 5. óra

11:55 – 12:40

Cserhátiné Birinyi Anikó

hétfő 4. óra

11:00 – 11:45

Bocsiné Czakó Ágnes

péntek 5. óra

11:55 – 12:40

Palást Lilla

szerda 3. óra

9:55 – 10:40

Kalóné Kovács Mária

kedd 2. óra

8:55 – 9:40

Hudákné Szabó Zsuzsanna

hétfő 6. óra

12:50 – 13:35

Köböl Zsoltné

hétfő 4. óra

11:00 – 11:45

Szűcsné Pócza Zsuzsanna

péntek 3. óra

9:55 – 10:40

Szilvás Krisztina

péntek 4. óra

11:00 – 11:45

Dancsok Gabriella

kedd 5. óra

11:55 – 12:40

Vaskó Hajnalka

hétfő 3. óra

9:55 – 10:40

Barta Róbert

kedd 5. óra

11:55 – 12:40

Kasza Gábor

hétfő 5. óra

12:50 – 13:35

Osztályok - Deák Ferenc utcai intézmény

Osztályok - Kossuth Lajos utcai intézmény