2026. június 26-án, pénteken volt a SZETA egri alapítványa által meghirdetett rajzpályázat díjátadója, melynek témája a társadalmi szolidaritás volt. A díjátadó és kiállítás megnyitása a Civil Közösségi Házban volt a Kossuth utca 12-ben.
Bíró Nóra Sára, iskolánk 7.b. osztályos tanulója, az általános iskolai kategóriában 2. helyezést ért el.
Gratulálunk a szép eredményhez!