Guruló nap és szabadulószobás játék

A Föld Napja alkalmából felső tagozatos diákjainknak szerveztünk egy szabadulószobás játékot, melynek feladatait osztályonként oldották meg tanulóink. Mindannyian nagyon ügyesek voltak, de a leggyorsabb kijutó osztályok az 5a, 7a és 8c lettek.
Gratulálunk nekik, hisz így a játékban megmentették bolygónkat.

Szintén a Föld Napjához kapcsolódott „Guruló Nap” sportrendezvényünk is, ahol biciklivel vagy roller segítségével kellett az udvaron felállított akadálypályán végighaladniuk a versenyzőknek. Itt az időt és a hibapontokat is számították a DÖK-ös segítőink. Köszönjük Benkéné Orovecz Judit tanárnőnek a pálya felállítását és a versenyzők nyomon követését és a testnevelés szakos tanáraink segítségét is, akik aktívan közreműködtek a pálya kialakításában.

Ezen a versenyen évfolyamonként a legügyesebb tanulóink voltak:

5. évfolyam: 1. Karenyicz Hanna 2. Farkas Zorka 3. Nagy Zsombor

6. évfolyam: 1. Kis Lilien 2. Oanez Alexandra 3. Magda Nándor

7. évfolyam: 1. Tóth Benedek 2. Szőke Áron 3. Titz Barnabás

8. évfolyam: 1. Kovács Hunor 2. Barta Benedek 3. Bartók Kende

Gratulálunk ügyes versenyzőinknek!

Köszönjük a szervezést a Diákönkormányzatnak és a Reál munkaközösség tagjainak!