Szent György napi jótékonysági vásár

2023. április 24-én tartottuk a már hagyománynak számító Szent György napi jótékonysági vásárunkat az idegen nyelvi munkaközösség szervezésében. Iskolánk 5. és 6. évfolyamos diákjai ezen a napon céheket alapítanak és árulják a saját maguk készítette, vagy a szüleik által felajánlott portékákat. A vásári forgatag része egy 10 állomásból álló lovagi torna is, melyre 10 csapat nevezett. Kipróbálhatták magukat ügyességi, logikai és különféle játékos feladatokban.

Az eseményre meghívtuk a 4. évfolyamos diákjainkat is, akik ügyesen helytálltak a próbatételeken.

Az idei vásáron rendkívül kreatív és ötletes árukat vásárolhattunk arany, ezüst és bronz dukátokért.

Köszönjük tanulóinknak és a szülőknek a felajánlásokat, a részvételt, a sok segítséget és a jókedvet.