Szent Imre nap

2022. november 9-én tartottuk meg hagyományos Szent Imre napunkat, iskolánk névadójának tiszteletére.

A napot szentmisével kezdtük a Bazilikában, majd különböző különböző programokon vehettek részt a gyerekek.

Alsósok kézműveskedtek, a felsőben a gyerekeket a következő programok várták. Foci, pingpong, tájfutás, kémiai kísérletek, activity játékok. Kareoki teremben kipróbálhatták énektudásukat, a kézműves teremben kézügyességüket.

A Bornemissza Gergely Technikum Szakképző Iskola és Kollégium jóvoltábóla gyerekek paint rajzversenyen vehettek részt, ügyességi feladatokban próbálhatták ki magukat és távirányítós autókat tesztelhettek.

A napot évfolyamok közötti kötélhúzó versennyel zártuk.

Köszönet minden kollégának a szervezésért és a lebonyolításért. A gyerekek egy tartalmas, izgalmas napot tölthettek el, iskolánk névadójának, Szent Imre herceg példaértékű életének megismerésével.